Změna podmínek přihlášení do soutěže, ceny pro vítěze a informace o ubytování
Registrace 2018
8.4.2018
Soutěžní mapy
29.5.2018

Změna podmínek přihlášení do soutěže, ceny pro vítěze a informace o ubytování

Vážení přátelé, piloti.

Po diskuzi s ČBS jsme pro vás připravili „nové“ podmínky pro registraci na letošní mistrovství v balonovém létání. O co jde? Jde nám především o to, aby se piloti závazně přihlásili a nemuseli být zatíženi úhradou celého startovného. Proto jsme se rozhodli, že pro dokončení registrace stačí uhradit startovné ve výši 2500,- CZK (nebo 100,- EUR) a zbývající částku uhradí pilot nejpozději v hotovosti při příjezdu na soutěž. Zbývající částka ve výši 5000,- CZK (nebo 200,- EUR) je zálohou na plyn na první tři lety. Další lety budou piloti hradit vždy před následujícím letem. Změna se týká všech pilotů, i těch, kteří již zaplatili startovné, těm převedeme odpovídající částku do záloh na plyn a v případě, že by nebyla vyčerpána, bude jim odpovídající podíl vrácen.

Dále bychom vás chtěli upozornit, že se blíží konec termínu, kdy je možné se přihlásit za snížené startovné. Tuto možnost můžete využít do 31.5.2018.

Věcné ceny pro vítěze:

Kromě tradičních pohárů pro vítěze soutěže, připravujeme soutěžní lety o věcné ceny podobně jako tomu bylo v roce 2016. V tento moment můžeme říct, že se zcela určitě bude soutěžit o horské kolo v hodnotě 25 000,- CZK a s partnery jednáme o dalších zajímavých cenách, pro soutěžní lety „KEY GRAB“ nebo „PRIZE MONEY“.

Informace o ubytování:

Ubytování jsme pro vás připravili společné na kolejích UTB. Cena ubytování je 390,- CZK / lůžko / noc. Dostupná kapacita ubytování je 190 lůžek, proto s rezervací neváhejte. Rezervovat ubytování si můžete emailem na adrese omazouchova@seznam.cz. Ubytování je nutné uhradit předem, nejlépe společně se startovným na stejné číslo účtu.

Za organizační tým,

Tomáš Petržela